Maydonoz Döner

Franchise Süreci

Yüksek Bedeller Maydonoz Döner’de Yok

Franchise almak isteyen adayların katlanmak zorunda olduğu yüksek konsept bedelleri, faiş ürün bedelleri ve reklam katılım bedeli Maydonoz Döner’de yoktur.

Yetişmiş saha ekibi, işletme reçetesi

Maydonoz Döner Saha Ekibi, franchise sektöründe 15 yılı aşan süredir tecrübe kazanmış isimlerden oluşmaktadır. Bu tecrübesiyle işletmelere reçete oluşturarak şubelerin gelişmesine ve daha fazla kazanmalarına destek olur.

Cirodan pay almıyoruz

Frachise firmaları bayilerinin aylık ciroları üzerinden belirli bir yüzde oranında almaktadır. Maydonoz döner olarak bayilerimizin sırtındaki bu yükü tamamen kaldırdık. Royalti bedelini almayarak bayilerimize avantaj sağlıyoruz.

Bayi Eğitim Desteği

Franchise alan tüm bayilerimize, ilk aşamadan son aşamaya kadar, her türlü eğitim desteği verilmektedir. Açılışların tamamlanmasının ardından, işletmelere özel reçete ile bayilerimize eğitim, iş geliştirme destekleri verilmeye devam etmektedir.Tüm bayilerde standartların korunması için aylık KST(Kalite, Servis, Temizlik) eğitimi verilmektedir.

Yatırımcı Adaylarında Aranan Özellikler

Maydonoz Döner olarak, hayallerinin peşinden koşan, girişimci bir ruha ve başarma azmine sahip, başarılı bir iş geçmişi ve yönetim tecrübesi olup olmaksızın, yatırımın gerektirdiği finansal kaynakları temin edebilen aynı zamanda değişen teknolojiye ayak uydurup sürekli öğrenmeye açık işletmeci franchise adayları tercih edilmektedir.

Eğitim

Seçimi belirlenmiş ve ön protokolü imzalanmış işletmeci adayı, Maydonoz Döner Ekibi tarafından verilecek olan açılış öncesi eğitim programına katılarak işletmeci olabilme hakkını kazanır. Lisans Alanın kendisi işletmeci olabildiği gibi restoranın yönetimini tayin edeceği bir işletmeci ile de yürütebilir. Faaliyet dönemi içerisinde verilecek eğitimlere mücbir sebepler dışında katılım şartı aranır.

Destek Hizmetlerimiz

İşletmecilerimize, restoranın açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren pazarlama, reklam, satın alma, lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol gibi yoğun destek ve eğitim hizmetleri verilmektedir.

Maydonoz Döner Yatırım Şartları

Yatırım bedeli, Maydonoz Döner ® için anahtar teslim konsept her şey dahil 1 Milyon TL’den (KDV Hariç) başlamaktadır. (Net rakamlar dükkanın mimari projeleri oluşturulduktan sonra belirlenmektedir.) Restoranların işletmeciliği için verilen lisans (franchise) süresi 5+5 yıl olup teknolojik çağa ve değişen dünyaya ayak uydurma adına ilk yıldan itibaren yıllık sözleşme güncellemesi yapılmaktadır. Verilen lisans sayesinde Lisans Alan kişi sahip olduğu restoranda ve ilgili marka altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır. Ciro üzerinden royalty alınmamaktadır.

× Whatsapp Bayilik Danışma Hattı