Maydonoz Döner

Hakkımızda

Maydonoz Döner “Yeni nesil franchise” mottosuyla özel soslu dönerin yeni adresi, yeni tadı oldu.
Maydonoz Döner, gıda standartlarına uygun bir şekilde geleneksel lezzetimiz olan döneri 40’a yakın baharattan oluşan özel sosu ile müşterilerine ulaştırıyor. Özel soslu dönerini incecik taş fırın lavaşları ile müşterilerine servis eden Maydonoz Döner’de; İsteyen müşteriler için tavuk döner, isteyen müşteriler için et döner bulunuyor. Markamızın amacı özel soslu döneri her yaş grubu için sevilen bir lezzet haline getirmek.

Ar-Ge çalışmaları ile ana ürünlerinin yanı sıra yan ürünlerini de geliştirmeyi hedefleyen Maydonoz Döner, hem müşterilerine hem de yatırımcılarına karşılıklı güven veren bir sistem oluşturmayı hedefliyor. Düşük maliyet, karlı yatırım hedefi ile bayilik ağını genişleten Maydonoz Döner, “Yeni nesil franchise” anlayışıyla yatırımcılarına fırsat sunuyor.

Vizyonumuz

Farklı kültürlere hitap eden eşsiz soslu lezzetleri, inovatif ürünleri, standart hizmet ve kalite anlayışıyla dünyanın en bilinen döner markası olmak.

Misyonumuz

Sağlıklı ve lezzetli ürünleri nezih mekanlarda ulaşılabilir fiyatlarla sunmak ve aynı zamanda iş ortaklarıyla sürekli iletişim halinde kalarak gelişimlerini sağlamak ve karlılıklarını artırmak.

× Whatsapp Bayilik Danışma Hattı