Maydonoz Döner

Maydonoz Döner “Yeni nesil franchise” mottosuyla özel soslu dönerin yeni adresi, yeni tadı oldu.
Maydonoz Döner, gıda standartlarına uygun bir şekilde geleneksel lezzetimiz olan döneri 40’a yakın baharattan oluşan özel sosu ile müşterilerine ulaştırıyor. Özel soslu dönerini incecik taş fırın lavaşları ile müşterilerine servis eden Maydonoz Döner’de; İsteyen müşteriler için tavuk döner, isteyen müşteriler için et döner bulunuyor. Markamızın amacı özel soslu döneri her yaş grubu için sevilen bir lezzet haline getirmek.

Ar-Ge çalışmaları ile ana ürünlerinin yanı sıra yan ürünlerini de geliştirmeyi hedefleyen Maydonoz Döner, hem müşterilerine hem de yatırımcılarına karşılıklı güven veren bir sistem oluşturmayı hedefliyor. Düşük maliyet, karlı yatırım hedefi ile bayilik ağını genişleten Maydonoz Döner, “Yeni nesil franchise” anlayışıyla yatırımcılarına fırsat sunuyor.

Vizyonumuz - Misyonumuz

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, Maydonoz Döner olarak, faaliyet gösterdiğimiz döner fast food sektöründe özel soslu döner ürün çeşidi ile farklılık oluşturacak bir anlayış sergilemektir.Öncelikli misyonumuz franchise sektöründe farklı ve yenilikçi çalışmalar yaparak müşteri memnuniyeti sağlarken yatırımcımıza her zaman kazandırmaktır. Maydonoz Döner olarak hedefimiz, Türkiye’nin uluslararası alanda sahip olacağı franchise markasını hayata geçirmek ve faaliyet gösterdiğimiz sektörde mutlak memnuniyet; genel vizyonumuzun standartlarını ve çerçevesini belirler.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz, faaliyet gösterdiğimiz sektörde yerel ve uluslararası alanda ülkemizi temsil edecek faaliyetler ve projeler gerçekleştirmek. Amacımız, geleneksel tatlarımızı en doğru şekilde geniş kitlelere ulaştırmak ve yenilikçi yaklaşımlar getirmek.

Geleneksel lezzetleri kitlelere ulaştırmak
Akılcı çözümler ile farklı bakış açısı
Yenilikçi yaklaşımlar ile geleneksel lezzetleri buluşturmak
Hizmet verilen sektörlerde yol gösterici olmak

×