1Neden Maydonoz Döner?
15 yıllık saha tecrübemiz, bayilerimizin gelişimini sağlayan işletme reçetelerimiz, ürün lezzetimiz, farklı sunum teknikleri, heycanımız ve samimiyetimiz bizi diğer markalardan ayıran özelliklerimizdir.
2Yatırımın Geri Dönüş Süresi Nedir?
İşletme lokasyonu ve giderlerinin değişkenliklerini de baz alarak yatırımın geri dönüş aralığı ortalama 12- 18 ay arasında değişebilmektedir.
3Tedarik ve Sevk Süreci Nasıl İşlemektedir?
Ürünlerimiz, Maydonoz Döner şubelerine Maydonoz Döner’in kendi -18 derece soğutucu araçları ile haftada bir gün kapılarına kadar Maydonoz Döner çalışanları tarafından teslim edilmektedir.
4Sektör Tecrübeniz Nedir?
Markamız gıda sektöründe 20 yıllık, franchise sektöründe 15 yıllık tecrübeye sahip bir ekip tarafından kurulmuştur. Ekibimiz, franchise alanında faaliyet gösteren ulusal ve uluslararası markalarda önemli görevler üstlenmiştir.
5Helal Kesim Sertifikalarınız Var mı?
Maydonoz Döner markamız tüm helal kesim sertifikalarının yanı sıra kalite ve hijyen sertifikalarına da sahiptir. Web sayfamızdan bu sertifikalara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
6Yurtdışı franchise veriyor musunuz?
Sahip olduğu birikimi ve tecrübeyi yurt dışı yatırımlarında da değerlendiren Somca Gıda, Maydonoz Döner markası ile yurtdışında da franchise vermektedir. Şu anda Gürcistan’da faaliyet gösteren bir şubemiz bulunmaktadır, Diğer ülkelerde de franchise verilecektir. Yatırım yapılacak ülkeye göre oluşan şartları öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.
7Lokasyon için fiziksel özellikler neler?
Maydonoz Döner şubeleri giriş katı ve düz ayak girişi olmalıdır.Bulunacak mağazada baca sorunu olmamalıdır. Giriş katı minimum en az 110m2 (alan+wc+depo) olmalıdır. Ön cephe genişliği; minimum 5m, her kat için tavan yüksekliği minimum 2.50m olmalıdır. Restoranlarımız için depolar dâhil max 100 m2 alan yeterli olacaktır. İş yerinin giriş katında olma zorunluluğu dışında, kiralanan lokasyonda gerçekleşen inşaatın uygunluğu ilgili markaların standartları doğrultusunda kontrol edilir.
8Bayi adayları için destekleriniz var mı ?
Franchise alanın desteklenmesi, işletmenin sürekliliği için öncelikli hedefimizdir. Maydonoz Döner ailesinin üyesi olan bayilerimize, bayiliğin verilme aşamasından itibaren lokasyon analizi, pazarlama, reklam, satın alma, eğitim, insan kaynakları gibi alanlarda destek verilmektedir.
9Cirodan pay alıyor musunuz?
Maydonoz Döner markası “Yeni nesil franchise” anlayışıyla yola çıkmıştır ve cirodan pay almamaktadır.
10Franchise noktalarınız denetliyor musunuz?
Operasyon uzmanı ekiplerimiz tarafından tüm şubelerimize ayda bir defa K.S.T (Kalite, Servis, Temizlik) olarak detaylı denetime tabi tutulur. 6 ayda bir defa ise operasyon günü dediğimiz, satışların arttırılması ve işletmelerin gelişimine katkı sağlayacak eğitim düzenlenmektedir.
11İsim hakkı bedeli alıyor musunuz?
İsim hakkı bedeli alınmaktadır, güncel fiyatlar için franchise sorumlumuzla iletişime geçebilirsiniz.
12Maydonoz Döner sermayesi yerli mi?
Evet Maydonoz Döner sermayesi %100 yerli sermayedir.
13Sektöre getirdiğiniz yenilikler nelerdir?
Türk mutfağını Mexico mutfağı ile birleştirerek Dünya’da bir ilk olan dönerden Taco sektöre Maydonoz Döner tarafından kazandırılmıştır.