• 1Başvuru Ön Görüşme

  • 2Lokasyon Analizi & Yapılabilirlik

  • 3Fizibilite & Proje Onayı

  • 4İnşaat & Tadilat Süreci

  • 5Konsept Kurulumu

  • 6Eğitim Süreci & Demo Satış

  • 7Resmi Açılış

Yatırımcı Adaylarında Aranan Özellikler

Maydonoz Döner olarak, hayallerinin peşinden koşan, girişimci bir ruha ve başarma azmine sahip, başarılı bir iş geçmişi ve yönetim tecrübesi olup olmaksızın, yatırımın gerektirdiği finansal kaynakları temin edebilen aynı zamanda değişen teknolojiye ayak uydurup sürekli öğrenmeye açık işletmeci franchise adayları tercih edilmektedir.

 

Eğitim

Seçimi belirlenmiş ve ön protokolü imzalanmış işletmeci adayı, Maydonoz Döner Ekibi tarafından verilecek olan açılış öncesi eğitim programına katılarak işletmeci olabilme hakkını kazanır. Lisans Alanın kendisi işletmeci olabildiği gibi restoranın yönetimini tayin edeceği bir işletmeci ile de yürütebilir. Faaliyet dönemi içerisinde verilecek eğitimlere mücbir sebepler dışında katılım şartı aranır.

 

Destek Hizmetlerimiz

İşletmecilerimize, restoranın açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren pazarlama, reklam, satın alma, lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol gibi yoğun destek ve eğitim hizmetleri verilmektedir.

 

Maydonoz Döner Yatırım Şartları

Maydonoz Döner ® Franchise Bedeli 10 Bin Euro (KDV Hariç) başlamaktadır. (Net rakamlar dükkanın mimari projeleri oluşturulduktan sonra belirlenmektedir.) Restoranların işletmeciliği için verilen lisans (franchise) süresi 5+5 yıl olup teknolojik çağa ve değişen dünyaya ayak uydurma adına ilk yıldan itibaren yıllık sözleşme güncellemesi yapılmaktadır. Verilen lisans sayesinde Lisans Alan kişi sahip olduğu restoranda ve ilgili marka altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır. Ciro üzerinden royalty alınmamaktadır.